Vem si mě!

 

Gabriela Slavka Tereza Lucie Naděžda Martina Markéta Marcela Luďka Lucie Lucia Libuše Květoslava Kateřina Jitka Ilona Eva Barbora Barbara Andrea

Vem si mě!

Neviděli jste první díl pořadu Vem si mě!? Máme pro vás řešení.

Termín setkání byl určen! Dívky se mají poprvé setkat s Michalem. Samy si mají dívky vybrat, co si vezmou na sebe, jak se nalíčí… Atmosféra začíná houstnout.

A tu se nám již na scéně objevuje také pan Neznámý. V medailonku se nám všem představil, dívky nic neví ani netuší. Ani to, že si pro ně pan N připravil takovou malou lest. Přál si dívky poznat, ale sám chtěl zůstat nepoznán…

 

Posledni komentare
12.09.2007 20:51:57: www.vyvoleni-4.eu a vem-so-me.com

My víme již od začátku, že pan Neznámý není vlastně vůbec žádný neznámý. Všichni víme, že se jmenuje Michal. Dívky to však netuší, a tak si vysnily Artura.

A je to konečně tady. První díl odstartoval ve vší parádě. Račte se seznámit – s dívkami, jejich luxusní vilou a .. A? A také s panem božským, nejlepším a nejbohatším – s milionářem! Dívčí očekávání prvního setkání se táhlo celým prvním dílem jako červená nit – ke konci napnutá již jako struna…

Jedna z nejromantičtějších soutěží televizního světa se poprvé dostává i na české obrazovky. Abyste si ji mohli vychutnat plnými doušky, musely přípravné týmy zajistit mnohé. Především však vybrat ty nejvhodnější kandidátky…

Již tuto neděli ve 20:00 odstartuje televizní show plná romantiky, zábavy, nefalšovaných citů, ale možná i opravdové lásky. Americký licenční pořad vysílaný ve Spojených státech i Evropě s obrovským úspěchem startuje nyní i na TV Nova. Američtí diváci jej znají pod názvem The Bachelor, televize Nova jej uvede pod názvem Vem si mě!

Herce Maria Kubce jste mohli vidět v roli Pepy Kliky v seriálu Světla pasáže nebo v pořadu Zvoňte dvakrát!. Nyní se představí jako moderátor souboje dívek o milionáře.

Dvacet vybraných dívek se bude před kamerami ucházet o srdce sympatického, svobodného a movitého muže. Ten bude v průběhu osmi dílů, prostřednictvím různých společenských akcí či setkáních ve dvou, poznávat jednotlivé dámy, a v každém díle v tzv. Obřadu růží vybere ty, které ho nejvíce oslovily.

Denně budou s dívkami trávit spoustu času. Dá se říct, že po celou dobu o nich zjistí víc, než samotný milionář. Představme si, jací lidé stojí za projektem Vem si mě!

1  
2  
3  
4