Vem si mě!

 

Gabriela Slavka Tereza Lucie Naděžda Martina Markéta Marcela Luďka Lucie Lucia Libuše Květoslava Kateřina Jitka Ilona Eva Barbora Barbara Andrea

Vem si mě!

S Michalem na výlet do Alp

Rakouské Alpy - čarokrásná vysokohorská krajina a čtyři dívky s Michalem v luxusním penzionu. Michal pozval Kateřinu, Andreu, Gábinu a Markétu na pár dnů do Alp. Poprvé o samotě. Zbylé dívky jsou jako na trní...

Do vily dorazila tajemná truhlička, jež ukrývala Michalovu pozvánku na výlet do Alp a jména čtyř dívek, kterým byla určena - Kateřině, Andree, Gábině a Jitce. Jitka však musela bohužel odmítnout, jelikož se ji na zápěstí objevil atopický exém. A doporučení lékaře znělo „raději nejezdit". Proto požádala Markétu, jestli by nejela místo ní.

Ve smluvenou hodinu přijel Michal v nablýskaném černém offroadu pro dívky. Loučení proběhlo krátce a jelo se. Cesta báječně ubíhala až po zavřenou silnici těsně před cílem - samozřejmě pod kopcem. Na protesty nebylo času, Michal si alespoň obhlédnout, jak budou děvčata zvládat výšlap vzhůru. I s kufry na kolečkách a podpatky to dívky zvládly, Michal se dobře bavil, ale na vrcholu čekala dívka odměna v podobě luxusního penzionu s vířivkou i bazénem, společné večeře se zajímavou a plodnou diskuzí. Katka s Andreou se do sebe pustily, že se Michal nestačil divit. Gábinu po večeři pozval na procházku pod nočním oblohou, s Katkou a šampaňským si pro změnu užil koupání ve vířivce.

Každá zábava musí jednou skončit, cestu domů do Česka však zpestřila ještě návštěva aquaparku spojená s relaxačními masážemi. A pak už návrat domů. Rozloučení políbením na prahu vily, které nepřehlédnutelně déle a žhavěji proběhlo s Kateřinou. Zbylé dívky si toho nemohly nevšimnout. Šuškandou se začaly dohadovat. Co to znamená?

Žádné komentáře