Vem si mě!

 

Gabriela Slavka Tereza Lucie Naděžda Martina Markéta Marcela Luďka Lucie Lucia Libuše Květoslava Kateřina Jitka Ilona Eva Barbora Barbara Andrea

Pravidla

Dvacet vybraných dívek se bude před kamerami ucházet o srdce sympatického, svobodného a movitého muže. Ten bude v průběhu osmi dílů, prostřednictvím různých společenských akcí či setkáních ve dvou, poznávat jednotlivé dámy, a v každém díle v tzv. Obřadu růží vybere ty, které ho nejvíce oslovily.

Dívky se budou v průběhu celého natáčení pohybovat ve stejném luxusu, v jakém by žily v případě sňatku s naším movitým sympaťákem. Některé tak zažijí cesty do zahraničí soukromým letadlem, exotickou dovolenou, luxusní večeře, ale i mnoho jiných, finančně nákladných zážitků.

Ty dívky, které si „milionář" vybere, se tak například podívají do soukromé vily na Sardinii, luxusních hotelů v Paříži, Barceloně či v Římě nebo do luxusního alpského hotelu. Ve fi nále pak zůstanou dvě dívky, z nichž jedna dostane od muže svých snů zásnubní prsten.
V devátém, závěrečném díle oba prozradí, zda se rozhodli vzít.

Co se nesmí 

Dívky mají štábem organizovaný veškerý kontakt s okolím. Musely doma nechat mobilní telefony i počítače. Mají zamezený přístup k veškerým médiím. S rodinou se smí spojit jen v závažných případech.

Jejich program je po celou dobu účasti v pořadu řízen štábem.
Pravidla nenařizují „milionáři" ani žádné z dívek, že musí dojít
k svatbě.

Dámská vila 

Vila, ve které budou dívky společně ubytovány. Jedná se o luxusní,
nadstandardně vybavený dům, ve kterém je samozřejmostí bazén, posilovna i solárium. Obsazení pokojů se mění průběžně podle poču dívek. Vila není monitorována pevně instalovanými kamerami, ale je v ní trvale umístěn štáb. Dívky si zde samostatně vaří a starají se o domácnost. „Milionář" bydlí ve svém bytě.

Obřad růží

Vyřazovací systém, v němž „milionář" dá na znamení sympatií dívkám růži.
Ty, které růži nedostanou, pořad opouštějí.


Vyřazování dívek v Obřadu růží:
2. díl - 8 dívek
3. díl - 5 dívky
4. díl - 2 dívky
5. díl - 1 dívky
6. díl - 1 dívka
7. díl - 1 dívka
8. díl - 1 dívka